משחק

נקודת מבט חלופית

סדנת פרפורמנס במסכות

בהנחיית: אביטל מנור פלג

קורס קצר של  חשיפה למשחק במסכות העשיר בדמיון, ספונטניות ויצירתיות.  נתעמק בטכניקות משחק (ללא מילים) במסכות פנים מלאות תוך התייחסות לעבודת גוף אקספרסיבי וכן בניית מערכת היחסים ההדדית הייחודית עם הפרטנר והצופה בעת השימוש במסכה. הקורס מיועד לשחקנים, במאים, אמני רחוב פרפורמרים, ומורים לתיאטרון המעוניינים להאיר ולעורר נקודת מבט נוספת בשפת הביצוע של הגוף, הרגש והתודעה. נתוודע לטכניקות המשחק במסכות ע״פ שיטת Alternative Mask Performance ובמשחק שקט ללא מילים דרך עבודה עם מסכות שונות. 

בין נושאי הלימוד:
מיומנויות וטכניקות של משחק במסכות, משחק שקט ללא מילים, עבודה על דמויות דרך מסכות, גמישות מחשבתית וחושית במסכה, נגישות רגשית ותחושתית פנימית ולעבר הפרטנר והצופה, עיצוב אקספרסיבי של גוף ותנועה במרחב, הומור ורצינות ככלים לא מילוליים לתקשורת חזותית, יצירה של דמות/זהות אסתטית ייחודית בעיצוב מסכות אישיות (ידיים שמאליות מפעילות היטב את הדמיון ודוחפות להצפה של פתרונות ויצירתיות – לא להסס! זה לא קורס של פיסול מסכות)


אביטל מנור פלג - יוצרת מודל מקורי Alternative Mask Performance, לאימון והכשרה של משחק ופרפורמנס עם מסכות. מפתחת תוכניות לימוד ויעוץ אמנותי ופדגוגי בישראל ובקהילה הבינלאומית. מורה בינלאומית למשחק המתמחה בתחום תיאטרון פיזי ושימוש במסכות. 

תאריכים חדשים בקרוב

תאריכים:

₪ 750

מחיר לחברי הארגון:

₪ 1,000

מחיר רגיל:

6

יום ב' 11:00-14:00

מספר מפגשים:

ימים ושעות:

ריבי_תמונה_ינאי_יחיאל_צלם.jpg

שמרו לי מקום!

תודה, בקשתך התקבלה! נחזור אליך בהקדם

צירוף תמונה
צירוף קו"ח

לפרטים והרשמה:

או מלאו את הטופס הבא: