משחק

סדנה ליצירת שואוריל!

סדנה חד פעמית בהזדמנות!

בהנחיית: אופיר ראול גרייצר (האופה מברלין)

סדנת בניית שואוריל בהנחיית אופיר ראול גרייצר

למילה שואוריל (Showreel)  אין תרגום בעברית או ערבית. זהו אחד הכלים החשובים ביותר לשחקנים, ומהווה בעולם של היום את השלב הראשון בליהוק. לפני האודישנים, הסוכניות, המלהקים והמלהקות, השואוריל הוא הרושם הראשוני שמתקבל על עבודת השחקן – לעיתים בלחיצת כפתור.

יצירת שואוריל אפקטיבי זה אתגר לא פשוט, אבל באמצעות כמה כללי יסוד והנחיות ניתן לייצר שואוריל מצויין. במפגש זה הבמאי אופיר ראול גרייצר יפרוט את כל הדרכים והמכשולים בדרך ליצירת שואוריל מוצלח שמתאים לדרישות שונות, ומותאם לפרופיל של השחקן. איך בונים שואוריל? מהם הנקודות החשובות? מה חייב להיות בפנים ומה צריך לצאת משם? מה הן הטעויות שצריך להימנע מהן? למה צריך את זה בעצם ומה עושים עם זה בסוף? על בסיס שאלות אלה ורבות אחרות גרייצר בנה סדנה ייחודית וייעודית.

גרייצר אינו מלהק; אינו סוכן; הוא במאי שכחלק מעבודתו צפה וצופה באינספור שואורילים בישראל, גרמניה, איטליה וארצות הברית. האינפוטים שלו הם ישירים, כנים ואפקטיבים, ומציעים דרך שתעזור לשחקנים מתחילים ו\או מתקדמים לייצר או לשפר שואוריל מוצלח שיעזור להם בעולם הליהוק בשוק הישראלי והבינלאומי.

 

משך הסדנה: 3 שעות

קהל היעד: שחקנים מקצועיים, סטודנטים למשחק בשנה ג' ומעלה

 

אופיר ראול גרייצר הוא במאי ותסריטאי שמחלק את זמנו בין ירושלים, ברלין ולוס אנג'לס. עבודותיו זכו במעל מ20 פרסים בינלאומיים. סרט הביכורים שלו "האופה מברלין" זכה ב7 פרסי אופיר, הופץ ל26 מדינות ונמכר לנטפליקס בארצות הברית. סרטיו הקצרים הוקרנו באינספור פסטיבלים. בימים אלה הוא עובד על מספר פרוייקטים, ומלהק לקרת צילומי סרטו השני.

יום ה' 18:00-21:00//19.9.2019

תאריכים:

₪ 80

מחיר לחברי הארגון:

₪ 100

מחיר רגיל:

1

מספר מפגשים:

ימים ושעות:

ריבי_תמונה_ינאי_יחיאל_צלם.jpg

שמרו לי מקום!

תודה, בקשתך התקבלה! נחזור אליך בהקדם

צירוף תמונה
צירוף קו"ח

לפרטים והרשמה:

או מלאו את הטופס הבא: