top of page

סימפלי דה בסט

פרויקט חשיפה לשחקנים.ות מקצועיים!

058-5290043

03-6241654

לאור הצלחת האירועים הקודמים, אנחנו יוצאים לדרך בפעם השלישית עם אירוע החשיפה, ומזמינים את כל השחקנים.ות הטובים.ות ביותר להגיש מועמדות!

בתהליך מיון קפדני, נבחר את השחקנים והשחקניות הכי מוכשרים.ות, שיזכו לליווי ולחזרות פרטניות עם המנהלים האמנותיים.

אירוע החשיפה יוצג מול במאים, מפיקים ומלהקים מובילים מעולמות הבמה והמסך.


עלינו

  • ליווי בתהליך בחירת החומרים

  • חזרות עם המנהלים האמנותיים

  • וכמובן – השתתפות באירוע החשיפה מול המובילים בעולמות הבמה והמסך


עליכם.ן

  • מחויבות ונוכחות בפרויקט

  • פניות במהלך בחודש נובמבר לחזרות ולמופעים

  • דמי רישום ע״ס 70 ₪


אז איך נרשמים?

  • שלחו לנו קו"ח וצילום עד דקה של מונולוג או חלק מתוך מונולוג — ממחזה, מסרט, מסדרה או טקסט מקורי, כל דבר שיעזור לנו לראות את הכישרון שלכם.ן, יש לציין מניין המונולוג לקוח

  • שלמו את דמי הרישום — לביצוע תשלום: https://bit.ly/3VNOnxV

  • המועמדים.ות המתאימים יוזמנו לאודישנים שייערכו במהלך חודש ספטמבר


מה תנאי הסף?

  • הפרויקט מיועד לבוגרי 3 שנות לימודי משחק או לבעלי ניסיון מקצועי מוכח במשחקדד ליין להגשות: עד ל- 14.8.24 | לאן לשלוח: simplytb89@gmail.comהנחייה

מעין אבן

מחזאי, במאי, שחקן ומוזיקאי. למד במסלול ללימודי בימוי בסמינר הקיבוצים ובמגמת תיאטרון בתיכון תלמה ילין, ובעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. השתתף בתכניות: ״נקודת פתיחה״ לפיתוח מחזות, ״נקודת קצה״ להכשרת במאים ו״החממה ליצירות ביכורים״ של תיאטרון הבית. זוכה פרס ״במאי השנה״ של קיפוד הזהב לשנת 2021 על המחזמר ״הסוף״ שכתב יחד עם המוזיקאי גיא וינטרוב. המחזמר שזכה גם בפרס ״הצגת השנה״, ״שחקן ראשי״ (עידן אלתרמן) ו״שחקן המשנה״ (אבי דנגור). המופע המוזיקלי שכתב וביים ״הנסיכה אבנר״ זכה בפרס ״ההצגה הנבחרת״ של קיפוד הזהב לשנת 2020. משתתף כפרפורמר במופע ״לא מכניסה את זה הביתה״ של ג׳ייסון דנינו-הולט.


מופעי תיאטרון נוספים: ״חתונה מאוחרת״ (כתיבת עיבוד לסרטו של דובר קוסוושילי, הפקה משותפת של תיאטרון הבימה ותיאטרון באר שבע), ״דור בא״ (כתיבה, משחק ובמאי שותף עם נעה וגנר. הפקה נתמכת של משרד התרבות לשנת 2022). ״פ.י.ת״ (בימוי, עיבוד ומוזיקה מקורית, על פי מחזה של נתן אלתרמן, פסטיבל עכו 2022), ״מסיבה״ מאת הרולד פינטר (בימוי ומוזיקה מקורית, בית הספר למשחק גודמן), ״אשכבה״ מאת חנוך לוין (בימוי ומוזיקה מקורית, National School of Drama בניו-דלהי, הודו),  ״אהבה״ (בימוי ועיבוד על פי ״אהבתה של פדרה״ של שרה קיין, נקודת קצה 2021), ״הבלחות״ (הפקה, בימוי, כתיבה ומוזיקה מקורית, במסגרת פסטיבל תמונע 2019), ״איך להיות מאושרים ב-10 שלבים״ (כתיבה ובימוי בפסטיבל מרכז הבמה 2017, עלה פעם נוספת בפסטיבל תיאטרונטו).

מעין אבן

צילום: יעל חוטומלנסקי

ריבי פלדמסר ירון

היוזמת, המקימה והמנהלת האמנותית של מרכז סדנאות הבמה ובמאית תיאטרון ישראלית. בעלת תואר ראשון בתאטרון ופסיכולוגיה, ותואר שני בחוג לתיאטרון שניהם מאוניברסיטת תל אביב.


לימדה משחק ובימוי בחוג לתיאטרון באוניברסיטת תל אביב ,במחלקה לדרמה בסמינר הקיבוצים, בבית הספר למשחק סמינר הקיבוצים . ניהלה את מרכז הפרינג' בבית ציוני אמריקה. פלדמסר-ירון ניהלה את פסטיבל אישה בחולון

כיהנה כחברת הנהלה בעמותה לקידום האומנות בשלומי מיסודו של דודי מעין (2003-2001) וכמנהלת תחום תיאטרון ארצי מתא"ן (מפעלי תרבות ואומנות לנוער) (2003-1999).


ביימה הצגות רבות בינן: נשים בפארק, (צוותא תל אביב, זלצבורג אוסטריה), רפונזל (צוותא), המלך אלפונס מחפש כלה (הצגת ילדים, כתיבה ובימוי), כשהחביתה נוגעת בסלט (פסטיבל עכו), היי רימונה (קאמרי) , תיק דפוק (קאמרי) הינשוף והחתלתולה (תאטרון החאן) האספן (לונדון), קינדר טרנספורט (מישיגן).

ריבי פלדמסר ירון

צילום: ינאי יחיאל

תודה, בקשתך התקבלה! נחזור אליך בהקדם

bottom of page