פרויקטים

בעשור האחרון המרכז מקיים, בנוסף לסדנאות, הפקות ייחודיות, פרויקטים תרבותיים ותוכניות תרבות בקהילה. הפרויקטים מתקיימים בשיתוף רשויות מקומיות, עיריות, מוסדות תרבות ומנהל תרבות.

מרכז סדנאות הבמה  מזמין אמנים, יוצרים רשויות ומוסדות לשתף איתנו פעולה במטרה לקדם ולפתח את העשייה והשיח בתרבותי בישראל ובעולם.

ההפקות והפרויקטים הייחודים שלנו >>> 

 • רזידנסי AS IS

  קול קורא לאמני מחול

  מרכז סדנאות הבמה ממשיך קדימה ,

  ומשיק סדרת הרצות בסגנון פשוט AS IS

  אנו מזמינות אתכם להגיש הצעה למופעי מחול...

 • כנס מובילי תרבות

  הדור הבא של המנהלים האמנותיים

  מובילי תרבות הינה יוזמה משותפת של מנהל התרבות פורום מוסדות תרבות וסדנאות הבמה.
  תוכנית הכשרה החלה בשנת 2011 ומתקיימת כבר למעלה משמונה שנים .
  מטרת התוכנית לקדם יוצרים מקצועיים בעלי שפה אמנותית ייחודית,  המהווים את העתודה הניהולית האמנותית של עולם התרבות. 

 • ARTALK

  כיתות אמן שמערבבות את השיח

  ARTALK היא יוזמה חדשה המכניסה אתכם, קהל התרבות והאמנות לתוך חדרי העריכה, חדרי הכתיבה חללי החזרות ומאחורי הקלעים של היצירות החמות בישראל! במסגרת הפרויקט נארח אחת לחודש כותבים, בימאים , שחקנים מחזאים וכריאוגרפים לכיתת אמן ושיחת עומק על תהליך העבודה שלהם, מה מנחה אותם אמנותית ומה התוכניות להמשך. בואו ללמוד ולשמוע את היוצרים הגדולים של התרבות הישראלית!

 • האקטור סטודיו הישראלי ע"ש אמנון מסקין

  בהנחיית עודד קוטלר

  פרויקט התנדבותי של "סדנאות הבמה" והמנחים, וההשתתפות בו היא על בסיס מלגות (ללא תשלום, אך תלויה באודישן). ה"אקטור סטודיו" הוא פורום יוצר של שחקנים מקצועיים שמתכנס אחת לשבוע על מנת לשכלל יכולות משחקיות, לקבל פידבקים מקולגות ולהעמיק את היכולות הבימתיות, כל זאת בסביבה מקצועית ומאפשרת.

 • "פרויקט "גיבורי תרבות

  אמנים ותיקים באירועי תרבות ואמנות בקהילה

  אמנים ותיקים באירועי תרבות ואמנות בקהילה

  מטרת היוזמה היא לייצר עבור האמנים הוותיקים אפשרות להעביר את אמנותם לקהל ולקהילה ולהתפרנס בכבוד. לאמנים הללו יש עדיין מה לתרום לקהילה, גם אם הם לא מופיעים באופן סדיר, מפאת גילם או מפאת כמות המופעים לקהל.

 • מנהיגי תרבות בחברה הערבית قيادي الثقافة في الوسط العربي

  קהילת אמנים סכנין-משגב جمهور الفنانين سخنين مسجاف

  תכנית " מנהיגי תרבות" החלה את דרכה בשנת  2016  בפיתוח רעיוני ובדיקת שטח  התואם לחזון סדנאות הבמה קידום אמנים ויוצרים מקצועיים  במרכז ובפריפריה.
  התוכנית צמחה מתוך הבנה ומענה לצורך של קידום אמנים בפריפריה כדי שיהפכו לכוח תרבותי מקומי.התוכנית מתקיימת בישובים עצמם ומתמקדת ביצירה וגיבוש של קהילת אמנים מקומית ועצמאית.

 • רזידנסי מחול מקומי

  סדנאות הבמה, מעוניינים לקדם יוצרים בתחום המחול המחפשים הגדרה מחודשת ליחסי קהל-רקדן-כוריאוגרף, יוצרים שאינם מפחדים מחללים דיפוזיים, משילוב חוץ ופנים, משילוב של מרחב עבודה ומרחב ציבורי, מכינון דיסציפלינות נוספות בתוך היצירה, יוצרים המעוניינים להגדיר מחדש את התחום ולפרק אותו

הצעת חברות

רוצה להיות בעניינים?

 סדנאות הבמה  I  עמותת הלא"ה   ע.ר. 580423283  I  רחוב אמץ 13 תל אביב-יפו  info@stage-center.org  I  03-6241654  I